Týmové soutěže

FITNESS AEROBIK

KADET 3. vt

Tým: Eliška Sekerová, Tereza Novotná, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová, Laura Smutná a Nikol Šťastná
Trenérky: Anna Sabolová a Marie Sabolová

  • 1. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - Fisaf Poděbrady
  • 3. místo - Žij pohybem (liga B)
  • 1. místo - BAT Kutná Hora
  • 5. místo - Fisaf Otrokovice
  • 6. místo - Fisaf Ostrava
  • 1. místo - BAT Hradec Králové
  • 1. místo - BAT Náchod
  • 5. místo - Fisaf Jindřichův Hradec
  • 3. místo - Žij pohybem (liga B)
  • 2. místo - BAT Poděbrady
  • 3. místo - Chodovské berušky

KADET ČMP

Tým: Sandra Hamederová, Aneta Roubínková, Simona Králová, Aneta Pelouchová, Elen Široká, Simona Mrázková
Trenérky: Tereza Musílková a Klára Břízová

  • 1. místo - ČMP Mladá Boleslav
  • 6. místo - BAT Jičín
  • 4. místo - Žij pohybem (liga B)
  • 5. místo - BAT Kutná Hora
  • 3. místo - Žij pohybem (liga C)
  • 4. místo - BAT Hradec Králové
  • 5. místo - BAT Náchod
  • 1. místo - Žďár tančí
  • 7. místo - BAT Poděbrady
  • 4. místo - Chodovské berušky
  • 4. místo - Žij pohybem (liga C)

JUNIOR 2.vt

    Tým: Natálie Haltufová, Tereza Jiránková, Iva Ptáčníková, Tereza Haláková, Veronika Křivská a Eliška Ždímalová
    Trenérka: Anna Sabolová a Marie Sabolová

    • 1. místo - BAT Jičín
    • 2. místo - Fisaf Poděbrady
    • 1. místo - Žij pohybem (liga A)
    • 2. místo - BAT Kutná Hora
    • 2. místo - Fisaf Otrokovice
    • 2. místo - Fisaf Ostrava
    • 3. místo - Fisaf Jindřichův Hradec
    • 3. místo - BAT Poděbrady



    JUNIOR 3.vt

    Tým: Gabriela Němcová, Aneta Široká, Veronika Mrtková, Lucie Boháčová, Adéla Mrázková a Adéla Němcová
    Trenérka: Lucie Pradáčová

    • 2. místo - Žij pohybem (liga C)
    • 5. místo - BAT Kutná Hora
    • 5. místo - Fisaf Ostrava
    • 4. místo - BAT Náchod
    • 5. místo - BAT Poděbrady
    • 3. místo - Chodovské berušky




    SENIOR 2.vt

    Tým: Klára Jiránková, Kateřina Šustrová, Aneta Sekerová, Nela Ptáčníková a Tereza Kopecká, (Iva Ptáčníková, Lucie Pradáčová)
    Trenérka: Linda Dajčová

    • 2. místo - BAT Jičín
    • 1. místo - BAT Kutná Hora
    • 1. místo - Fisaf Otrokovice
    • 1. místo - Fisaf Ostrava
    • 2. místo - BAT Náchod
    • 1. místo - Fisaf Jindřichův Hradec
    • 2. místo - Žij pohybem (liga B)
    • 2. místo - BAT Poděbrady
    • 1. místo - Chodovské berušky

    KOMERČNÍ AEROBIK - SHOW

    KADET

    Tým: Kateřina Resslová, Sára Nováčková, Darja Secká, Denisa Pelikánová, Anastázie Křivská, Lucie Kovalová, Hana Hausvaterová, Laura Nováčková a Kateřina Ondráková
    Trenérky: Klára Břízová a Tereza Musílková

    • 2. místo - BAT Jičín
    • 2. místo - BAT Kutná Hora
    • 2. místo - BAT Hradec Králové
    • 2. místo - BAT Náchod
    • 2. místo - BAT Poděbrady
    • 1. místo - Žďár tančí
    • 2. místo - Chodovské berušky

    SPORTOVNÍ AEROBIK

    DĚTI 3.vt

    Silvie Tvrdíková
    Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

    • 8. místo - Fisaf Poděbrady
    • 5. místo - Žij pohybem
    • 7. místo - Fisaf Otrokovice
    • 3. místo - Fisaf Ostrava
    • 7. místo - Fisaf Jindřichův Hradec






    Nikol Šťastná
    Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

    • 2. místo - Fisaf Poděbrady
    • 2. místo - Žij pohybem
    • 2. místo - Fisaf Otrokovice
    • 2. místo - Fisaf Ostrava
    • 2. místo - Fisaf Jindřichův Hradec






    KADET 3.vt

    Tereza Novotná
    Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

    • 4. místo - Fisaf Poděbrady
    • 1. místo - Žij pohybem
    • 3. místo - Fisaf Otrokovice
    • 5. místo - Fisaf Ostrava
    • 2. místo - Fisaf Jindřichův Hradec






    Eliška Sekerová a Jana Szturcová
    Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

    • 10. místo - Fisaf Poděbrady
    • 2. místo - Žij pohybem
    • 5. místo - Fisaf Jindřichův Hradec
    • 2. místo - Chodovské berušky








    JUNIOR 2.vt

    Tereza Jiránková
    Trenérky: Anna Sabolová

    • 1. místo - Fisaf Poděbrady
    • 1. místo - Žij pohybem
    • 2. místo - Fisaf Otrokovice
    • 2. místo - Fisaf Ostrava
    • 2. místo - Fisaf Jindřichův Hradec





    YOUTH 2. vt

    Tereza Kopecká
    Trenérka: Anna Sabolová

    • 14. místo - Fisaf Poděbrady
    • 11. místo - Fisaf Otrokovice
    • 27. místo - Fisaf Ostrava
    • 13. místo - Fisaf Jindřichův Hradec







    YOUTH

    Aneta Sekerová a Tereza Kopecká
    Trenérka: Anna Sabolová

    • 1. místo - Chodovské berušky










    SENIOR 1. vt

    Denisa Vaňková
    Trenérka: Anna Sabolová

    • 7. místo - Fisaf Kladno
    • 8. místo - Fisaf Světlá nad Sázavou