AKTUALITY

Od tohoto týdne trénují už všechny naše týmy! Zatím máme tréninky venku, ale dokud je hezké počasí, je hřiště super náhrada tělocvičny. :-)

Od 18. 5. oficiálně zahajujeme tréninky všech závodních týmů. Od tohoto data máme povolené i tělocvičny a LÁčko, ale zatím plánujeme, že budou všechny tréninky venku. V případě špatného počasí budou tréninky uvnitř (po předchozí domluvě s Vámi).

z důvodu zavřených škol jsme nuceni zrušit obě lekce Děti na startu - aerobik + kruháček.
Na emailu máte veškeré informace.

Podzimní cvičení podle lektora se pro náš klub stalo tradicí, tedy i letos jsme uspořádali 4. ročník soutěže Aerobic cup. Soutěž se konala opět v chotěbořské hale 17. listopadu 2018. My, jako pořadatelé jsme museli vstávat brzy a už od sedmi připravovat plochu, obchůdek s oblečením, občerstvení pro porotu a diváky. Oficiální začátek byl v 9 hodin....

Nedělní ráno jsme zahájily na nádraží. Budíčky na sedmou, sbalit sváču do růžových baťůžků a mohly jsme vyrazit. A kam? Jako správný aerobičky jsme si nemohly nechat ujít Mistrovství České republiky, které se konalo v pražské hale Sparta na Podvinném mlýně. Řeknu vám, no to byl zážitek. Ale nejdřív od začátku.