Cvičení podle lektora

Děvčata cvičí ve svých věkových kategoriích.

1. kategorie - mini děti do 7 let

Laura Francová

  • 2. místo - Tříkrálový aerobik KH, skupina B
  • 4. místo - Top ten aerobik KH
  • 1. místo - Finále soutěže jednotlivců Kutná Hora
  • 2. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina B
  • účast - Cvičení pro radost Hlinsko
  • 5. místo - BAT Náchod
  • 5. místo - Hvězdičkový závod, skupina A

Ester Melounová

  • finále skupina A - Tříkrálový aerobik KH 
  • finále skupina A - Top ten aerobik KH
  • 6. místo - Finále soutěže jednotlivců Kutná Hora
  • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
  • účast - Cvičení pro radost Hlinsko
  • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
  • 5. místo - Hvězdičkový závod, skupina A

2. kategorie - děti 8-10 let

Nikol Šťastná

  • 2. místo - Tříkrálový aerobik KH
  • 1. místo - Hvězdičkový aerobik KH
  • 1. místo - Top ten aerobik KH
  • 1. místo - Finále soutěže jednotlivců Kutná Hora
  • 3. místo - Fisaf Plzeň
  • 1. místo - Fisaf Olomouc
  • 5. místo - Fisaf Ostrava
  • 5. místo - Fisaf Světlá nad Sázavou
  • 3. místo - Fisaf Semily
  • 1. místo - Cvičení pro radost Hlinsko
  • 4. místo - Hvězdičkový aerobik KH
  • 3. místo - BAT Náchod
  • 3. místo - Hvězdičkový závod

Silvie Tvrdíková

  • Finále A - Tříkrálový aerobik KH
  • 4. místo - Fisaf České Budějovice
  • 3. místo - Fisaf Mladá Boleslav
  • 4. místo - Hvězdičkový aerobik KH
  • 5. místo - Fisaf Plzeň
  • finále - Top ten aerobik KH
  • 6. místo - Finále soutěže jednotlivců Kutná Hora
  • 8. místo - Fisaf Olomouc
  • 6. místo - Fisaf Ostrava
  • 4. místo - Fisaf Světlá nad Sázavou
  • 5. místo - Fisaf Semily
  • 2. místo - Cvičení pro radost Hlinsko
  • finále - Hvězdičkový aerobik KH
  • 5. místo - BAT Náchod
  • 4. místo - Hvězdičkový závod, skupina A

Lucie Kovalová

  • finále skupina A - Tříkrálový aerobik KH
  • finále - Top ten aerobik KH, skupina B
  • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
  • 3. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina B
  • účast - Hvězdičkový závod, skupina B

    Hana Hausvaterová

    • finále skupina B - Hvězdičkový aerobik KH

      Magdaléna Kolářová

      • finále skupina B - Hvězdičkový aerobik KH
      • účast - Top ten aerobik KH
      • účast - Cvičení pro radost Hlinsko

      3. kategorie - kadet 11-13 let

      Tereza Novotná

      • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
      • finále - Top ten aerobik KH
      • finále - Fisaf Světlá nad Sázavou
      • finále skupina A - Hvězdičkový závod KH

      Jana Szturcová

      • Finále skupina A - Tříkrálový aerobik KH
      • 2. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina B
      • 6. místo - Cvičení pro radost Hlinsko
      • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
      • finále - BAT Náchod
      • 3. místo - Hvězdičkový závod, skupina B

      Elena Široká

      • 6. místo - Tříkrálový aerobik KH

      Denisa Pelikánová

      • finále A - Tříkrálový aerobik KH
      • 5. místo - Hvězdičkový aerobik KH
      • finále - Top ten aerobik KH
      • 10. místo - Finále soutěže jednotlivců Kutná Hora
      • finále - Cvičení pro radost Hlinsko
      • finále skupina A - Hvězdičkový aerobik KH
      • finále - BAT Náchod
      • finále skupina A - Hvězdičkový závod KH

      Kateřina Resslová

      • 6. místo - Tříkrálový aerobik KH 
      • účast - BAT Náchod
      • účast - Hvězdičkový závod, skupina B

      4. kategorie - junior 14-16 let

      Aneta Široká

      • 3. místo - Tříkrálový aerobik KH

      Simona Mrázková

      • 2. místo - Tříkrálový aerobik KH
      • 6. místo - Hvězdičkový aerobik KH

      5. kategorie - senior 17 a více let

      Adéla Mrázková

      • 6. místo - Tříkrálový aerobik KH
      • 5. místo - Hvězdičkový aerobik KH