Týmové soutěže

FITNESS AEROBIK
DĚTI

Sabina Houfková, Natálie Haltufová, Tereza Kopecká, Iva Ptáčníková, Natálie Pálková, Nela Mrtková, Valentýna Ziklová a Nikola Kubešová
Trenér a choreograf: Anna Sabolová a Linda Dajčová

  • 5. místo - 2. VT Praha březen
  • 3. místo - BAT Nymburk březen
  • 3. místo - BAT Jičín duben
  • 3. místo - 2. VT Praha duben
  • 4. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 2. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 5. místo - 2. VT Louny květen
  • 7. místo - MsM Pardubice květen
  • 4. místo - BAT Náchod květen
  • 3. místo - Finále BAT květen
  • 1. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 3. místo - Chodovské berušky květen
  • 6. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen
  • 4. místo - 2. VT Praha září

KADET

Nela Houfková, Klára Jiránková, Kateřina Šustrová, Aneta Sekerová, Nela Ptáčníková, Veronika Klepetková, Nikola Pálková, Eliška Ledvinková - náhradnice
Trenér a choreograf: Linda Dajčová a Anna Sabolová

  • 6. místo - 2. VT Praha březen
  • 2. místo - BAT Nymburk březen
  • 2. místo - BAT Jičín duben
  • 11. místo - 2. VT Praha duben
  • 1. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 2. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 11. místo - 2. VT Louny květen
  • 11. místo - MsM Pardubice květen
  • 2. místo - BAT Náchod květen
  • 1. místo - Finále BAT květen
  • 2. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 3. místo - Chodovské berušky květen
  • 10. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen
  • 8. místo - 2. VT Praha září

JUNIOR

Marie Sabolová, Dominika Průšová, Eliška Ledvinková, Karolína Kopecká, Dita Burianová, Natálie Koubková, Nikola Sekerová a Lucie Matýsková
Trenér a choreograf: Anna Sabolová a Linda Dajčová

  • 3. místo - 2. VT Praha březen
  • 2. místo - BAT Nymburk březen
  • 2. místo - BAT Jičín duben
  • 4. místo - 2. VT Praha duben
  • 2. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 2. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 4. místo - 2. VT Louny květen
  • 8. místo - MsM Pardubice květen
  • 3. místo - BAT Náchod květen
  • 3. místo - Finále BAT květen
  • 1. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 7. místo - Chodovské berušky květen
  • 4. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen
  • 4. místo - 2. VT Praha září

KOMERČNÍ AEROBIK - show profi

KADETKY

Kateřina Frühbauerová, Lucie Seifertová, Gabriela Němcová, Eliška Jirglová, Nela Zborníková, Lenka Němcová, Jana Pešková, Tereza Škarydová, Eliška Krumlová, Lucie Doležalová, Tereza Hýblová a Lucie Boháčová
Trenér a choreograf: Lucie Pradáčová a Klára Břízová

  • 4. místo - BAT Nymburk březen
  • 3. místo - BAT Jičín duben
  • 3. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 3. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 7. místo - MsM Pardubice květen
  • 1. místo - BAT Náchod květen
  • 2. místo - Finále BAT květen
  • 1. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 4. místo - Chodovské berušky květen

KOMERČNÍ AEROBIK - show basic

PŘÍPRAVKA

Eliška Sekerová, Eliška Ždímalová, Kateřina Resslová, Tereza Novotná, Denisa Musílková, Sára Nováčková, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová, 
Trenér: Klára Břízová a Marie Sabolová

  • 4. místo - BAT Nymburk březen
  • 4. místo - BAT Jičín duben
  • 4. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 5. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 3. místo - BAT Náchod květen
  • 4. místo - Finále BAT květen
  • 3. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 4. místo - Chodovské berušky květen
  • 1. místo - Havlíčkobrodský střevíček červen

DĚTI

Lucie Zborníková, Tina Mudruňková, Magdaléna Pekařová, Aneta Pelouchová, Simona Králová, Veronika Křivská, Tereza Jiránková a Štěpánka Němcová
Trenér: Klára Břízová a Lucie Pradáčová

  • 3. místo - BAT Nymburk březen
  • 3. místo - BAT Jičín duben
  • 2. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 3. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 3. místo - BAT Náchod květen
  • 3. místo - Finále BAT květen
  • 3. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 7. místo - Chodovské berušky květen
  • 2. místo - Havlíčkobrodský střevíček červen

KADETKY

Tereza Haláková, Simona Musílková, Verča Mrtková, Sandra Hamederová, Adéla Němcová, Klára Zadinová, Rozálie Šrámková, Vendula Urbanová a Ester Vidourková
Trenér: Klára Břízová a Tereza Musílková


  • 6. místo - BAT Nymburk březen
  • 3. místo - BAT Jičín duben
  • 6. místo - BAT Kutná Hora duben
  • 5. místo - BAT Hradec Králové květen
  • 6. místo - BAT Náchod květen
  • 4. místo - Finále BAT květen
  • 4. místo - celkové pořadí BAT květen
  • 7. místo - Chodovské berušky květen
  • 2. místo - Havlíčkobrodský střevíček červen



SPORTOVNÍ AEROBIK

KADET

Aneta Sekerová, Iva Ptáčníková, Tereza Kopecká
Trenérka: Anna Sabolová

  • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 6. místo - 2. VT Praha březen
  • 7. místo - 2. VT Praha duben
  • 3. místo - Chodovské berušky květen
  • 5. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen
  • 5. místo - 2. VT Praha září
Iva Ptáčníková, Tereza Kopecká
Trenérka: Anna Sabolová
  • 3. místo - 2. VT Louny květen

JUNIOR

Eliška Ledvinková, Dita Burianová, Karolína Kopecká
Trenérka: Anna Sabolová

  • 1. místo - Tříkrálový aerobik Kutná Hora
  • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 6. místo - 2. VT Praha březen
  • 5. místo - 2. VT Praha duben
  • 3. místo - Chodovské berušky květen
  • 6. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen


SENIOR

Denisa Vaňková
Trenérka: Anna Sabolová

  • 2. místo - Tříkrálový aerobik Kutná Hora
  • 2. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 3. místo - 2. VT Praha březen
  • 7. místo - 2. VT Praha duben
  • 7. místo - 2. VT Louny květen
  • 11. místo - MsM Pardubice květen
  • 9. místo - 2. VT Mladá Boleslav červen
  • 5. místo - 2. VT Praha září



KOMERČNÍ AEROBIK

KADET

Letuška - Linda Ziklová
Trenérka: Marie Sabolová

  • 2. místo - Tříkrálový aerobik Kutná Hora
  • 1. místo - Velká cena Kutné Hory

Cvičení podle lektora

Každý soutěží ve své věkové kategorii.

2. Hvězdičkový závod Kutná Hora


1. Hvězdičkový závod Kutná Hora


Aerobic cup Chotěboř


Moravské Budějovice

1. místo - Terka Novotná


5. kolo BAT Náchod

3. místo - Aneta Sekerová
4. místo - Eliška Sekerová
5. místo - Sára Nováčková

finále - Laura Nováčková, Denča Musílková, Anet Roubínková, Sandra Hamederová, Simča Musílková, Adéla Mrázková
základní kolo - Simča Mrázková


4. kolo BAT Jičín

2. místo - Silvinka Tvrdíková
4. místo - Simča Mrázková
5. místo - Aneta Sekerová

finále - Denisa Musílková, Ellen Široká, Eliška Sekerová, Simča Musílková, Adéla Mrázková

základní kolo - Sandra Hamederová, Aneta Široká


3. kolo BAT Hradec Králové

1. místo - Silvinka Tvrdíková
3. místo - Terka Kopecká
3. místo - Anna Sabolová

4. místo - Sára Nováčková
4. místo - Eliška Ždímalová
4. místo - Kája Kopecká
5. místo - Marie Sabolová
6. místo - Aneta Sekerová
6. místo - Naty Koubková

finále: Laura Nováčková, Deniska Pelikánová, Sára Pešková, Káťa Resslová, Denisa Musílková, Ellen Široká, Aneta Pelouchová, Sandra Hamederová, Aneta Široká, Adéla Mrázková, Denisa Vaňková

základní kolo: Tereza Novotná, Laura Smutná, Jana Szturcová, Simona Králová, Simona Mrázková, Štěpánka Němcová, Lucka Boháčová, Ester Vidourková, Simona Musílková, Gabča Němcová, Adéla Němcová


2. kolo BAT Kutná Hora

1. místo - Silvinka Tvrdíková
4. místo - Sára Nováčková
5. místo - Terka Kopecká
6. místo - Eliška Sekerová

finále: Laura Nováčková, Elen Široká, Deniska Nováčková, Janča Szturcová, Laurinka Smutná, Terka Novotná, Aneta Široká, Anet Sekerová, Mrázková Adél, Denča Vaňková, Lucka Matýsková

základní kolo: Deniska Pelikánová, Terka Němcová, Nikča Kubešová, Simča Mrázková, Anetka Pelouchová, Sabča Houfková, Ivča Ptáčníková, Simča Králová, Sandra Hamederová, Simča Musílková, Nelča Houfková, Nelča Ptáčníková

1. kolo BAT Poděbrady

1. místo -  Silvinka Tvrdíková
4. místo - Sára Nováčková
5. místo - Eliška Sekerová
5. místo - Laurinka Nováčková

Finále - Janča Szturcová, Terka Novotná, Anet Sekerová, Terka Kopecká, Laurinka Smutná
Základní kolo - Adél Mrázková, Anet Široká, Gabča Němcová, Lucka Boháčová, Anet Pelouchová, Simča Musílková, Denča Musílková, Eliška Ždímalová, Sára Pešková, Sandra Hamederová, Simča Mrázková, Elen Široká, Terka Němcová


Hlinsko - 10. 6. 2018

1. místo (všechny účastnice nejmenší kategorie byly první) - Viktorka Málková, Silvinka Tvrdíková, Sára a Laura Nováčkovy
1. místo - Terka Kopecká
1. místo - Kája Kopecká
2. místo - Anet Sekerová
2. místo - Denča Vaňková
3. místo - Nikča Sekerová

5. místo - Aneta Pelouchová
5. místo - Ester Vidourková
6. místo - Eliška Sekerová

účast na závodech: Sára Pešková, Terezka Novotná, Jana Szturcová, Kateřina Resslová, Denisa Musílková, Simona Musílková, Sandra Hamederová


TOP TEN AEROBIK - finale závodů v Kutné Hoře - 8. 4. 2018

skupina A
1. místo - Silvinka Tvrdíková
1. místo - Terka Kopecká

4. místo - Viktorka Málková
5. místo - Sára Nováčková
5. místo - Terka Hýblová
Eliška Jirglová, Ester Vidourková

skupina B
2. místo - Denisa Musílková
2. místo - Sandra Hamederová
Laura Nováčková, Simča Musílková


Jarní aerobik Kutná Hora - 17. 3. 2018

skupina A
1. místo - Silvinka Tvrdíková
6. místo - Viktorka Málková
6. místo - Lucka Seifertová
Laura Nováčková, Sára Nováčková, Terka Novotná, Terka Hýblová

skupina B
5. místo - Eliška Jirglová
6. místo - Sandra Hamederová
Denča Musílková, Janča Szturcová, Vendy Urbanová, Terka Škarydová

Hvězdičkový aerobik Kutná Hora - 10. 2. 2018

HVĚZDY
1. místo - Terka Kopecká
1. místo - Silvinka Tvrdíková

4. místo - Viktorka Málková
5. místo - Denča Vaňková
Laurinka Nováčková, Terka Hýblová

HVĚZDIČKY
2. místo - Eliška Jirglová
2. místo - Mery Sabolová
3. místo - Jana Pešková

4. místo - Nikča Kubešová
4. místo - Terka Škarydová
4. místo - Lucka Matýsková
5. místo - Domča Průšová
6. místo - Terka Novotná
Denča Musílková, Simča Musílková, Sandra Hamederová, Vendy Urbanová, Ester Vidourková, Naty Koubková

VELKÉ FINÁLE Bohemia aerobic tour - cvičení podle lektora - 14. 1. 2018

5. místo - Terka Novotná
6. místo - Terka Kopecká
finále - Silvinka Tvrdíková, Viktorka Málková, Anet Sekerová, Terka Hýblová, Nikča Sekerová, Lucka Matýsková,
základní kolo - Anetka Pelouchová, Eliška Sekerová, Denča Musílková


Tříkrálový aerobik Kutná Hora - 6. 1. 2018

skupina A
1. místo - Silvinka Tvrdíková
3. místo - Viktorika Málková
5. místo - Eliška Sekerová
Laura Nováčková, Terka Kopecká, Terka Hýblová, Klárka Jiránková, Mery Sabolová

skupina B
2. místo - Lucka Seifertová
3. místo - Eliška Jirglová
5. místo - Eliška Krumlová
5. místo - Domča Průšová
Nelča Mrtková, Nikča Kubešová, Verča Mrtková, Sandra Hamederová, Lenka Němcová, Jana Pešková, Ester Vidourková, Nela Zborníková

skupina C
3.místo - Simča Musílková
4. místo - Deniska Musílková
4. místo - Anetka Pelouchová
Janička Szturcová, Lucka Zborníková