Týmové soutěže

FITNESS AEROBIK

KADETKY

Sabina Houfková, Natálie Haltufová, Tereza Kopecká, Iva Ptáčníková, Nela Mrtková, Valentýna Ziklová a Nikola Kubešová
Trenér a choreograf: Anna Sabolová a Linda Dajčová

  • 1. místo - Děti v akci Praha
  • 9. místo - 2. VT FISAF Brno
  • 2. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - BAT Kutná Hora
  • 8. místo 2. VT FISAF Dolní Břežany
  • 1. místo - BAT Hradec Králové
  • 1. místo - BAT Náchod
  • 1. místo - Perníková kopretina
  • 6. místo - Chodovské berušky
  • 15. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav
  • 2. místo - Liga BAT
  • 1. místo - FINÁLE BAT 2019 
  • 13. místo - 2. VT FISAF Praha

JUNIORKY

Nela Houfková, Klára Jiránková, Kateřina Šustrová, Aneta Sekerová, Nela Ptáčníková
Trenér a choreograf: Linda Dajčová a Anna Sabolová

  • 2. místo - Děti v akci Praha
  • 2. místo - 2. VT FISAF Brno
  • 2. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - BAT Kutná Hora
  • 2. místo 2. VT FISAF Dolní Břežany
  • 1. místo - BAT Hradec Králové
  • 2. místo - BAT Náchod
  • 3. místo - Chodovské berušky
  • 1. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav
  • 2. místo - Liga BAT
  • 2. místo - FINÁLE BAT 2019
  • 2. místo - 2. VT FISAF Praha


SENIORKY

Marie Sabolová, Dominika Průšová, Eliška Ledvinková, Karolína Kopecká, Dita Burianová, Natálie Koubková, Lucie Matýsková a Anna Sabolová (náhradnice)
Trenér a choreograf: Anna Sabolová a Linda Dajčová

  • 1. místo - Děti v akci Praha
  • 1. místo - 2. VT FISAF Brno
  • 2. místo - BAT Jičín
  • 3. místo - BAT Kutná Hora
  • 3. místo - 2. VT FISAF Dolní Břežany
  • 2. místo - BAT Hradec Králové
  • 3. místo - 2. VT FISAF Ostrava
  • 3. místo - Perníková kopretina
  • 5. místo - Chodovské berušky
  • 2. místo - Liga BAT
  • 2. místo - 2. VT FISAF Praha



KOMERČNÍ AEROBIK
profi / FITNESS AEROBIK

JUNIORKY

Lucie Seifertová, Gabriela Němcová, Nela Zborníková, Jana Pešková, Eliška Krumlová, Lucie Doležalová, Tereza Hýblová, Adéla Mrázková, Aneta Široká, Ester Vidourková, Veronika Mrtková, Adéla Němcová a Lucie Boháčová
Trenér a choreograf: Lucie Pradáčová a Klára Břízová

  • 3. místo - Děti v akci Praha
  • 1. místo - BAT Nymburk
  • 5. místo - BAT Jičín
  • 4. místo - BAT Kutná Hora
  • 4. místo - BAT Hradec Králové
  • 4. místo - BAT Náchod
  • 2. místo - Perníková kopretina
  • 1. místo - Žďár tančí
  • 2. místo - Chodovské berušky
  • 3. místo - Liga BAT
  • 3. místo - FINÁLE BAT 2019

KOMERČNÍ AEROBIK
basic

DĚTI

Eliška Sekerová, Eliška Ždímalová, Kateřina Resslová, Tereza Novotná, Denisa Musílková, Sára Nováčková, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová, Darja Secká, Tereza Němcová, Denisa Pelikánová a Laura Nováčková
Trenér: Klára Břízová a Marie Sabolová

  • 1. místo - Děti v akci Praha
  • 1. místo - BAT Nymburk
  • 1. místo - Přibyslavský pantoflíček
  • 1. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - BAT Kutná Hora
  • 1. místo - BAT Hradec Králové
  • 2. místo - Perníková kopretina
  • 1. místo - Žďár tančí
  • 8. místo - Chodovské berušky
  • 1. místo - Liga BAT
  • 1. místo - FINÁLE BAT 2019

    KADETKY

    Lucie Zborníková, Tina Mudruňková, Magdaléna Pekařová, Aneta Pelouchová, Simona Králová, Veronika Křivská, Tereza Haláková, Sandra Hamederová, Vendula Urbanová, Ellen Široká, Simona Mrázková, Tereza Jiránková, Aneta Roubínková, Laura Smutná a Štěpánka Němcová
    Trenér: Klára Břízová a Tereza Musílková

    • 6. místo - Děti v akci Praha
    • 3. místo - BAT Nymburk
    • 1. místo - Přibyslavský pantoflíček
    • 3. místo - BAT Jičín
    • 4. místo - BAT Kutná Hora
    • 3. místo - BAT Hradec Králové
    • 2. místo - Perníková kopretina
    • 1. místo - Žďár tančí
    • 6. místo - Chodovské berušky
    • 3. místo - Liga BAT
    • 2. místo - FINÁLE BAT 2019

      SPORTOVNÍ AEROBIK

      KADET

      Aneta Sekerová, Iva Ptáčníková, Tereza Kopecká
      Trenérka: Anna Sabolová

      • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
      • 4. místo - 2. VT FISAF Brno
      • 4. místo - 2. VT FISAF Dolní Břežany
      • 1. místo - Chodovské berušky
      • 5. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav
      • 4. místo - 2. VT FISAF Praha

      Tereza Kopecká
      Trenérka: Anna Sabolová

      • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
      • 12. místo - 2. VT FISAF Brno
      • 26. místo - 2. VT FISAF Dolní Břežany
      • 27. místo - 2. VT FISAF Ostrava
      • 25. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav
      • 31. místo - 2. VT FISAF Praha

      Aneta Sekerová, Tereza Kopecká
      Trenérka: Anna Sabolová

      • 6. místo - Velká cena Kutné Hory


      SENIOR

      Denisa Vaňková
      Trenérka: Anna Sabolová

      • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
      • 3. místo - 2. VT FISAF Brno
      • 3. místo - 2. VT FISAF Dolní Břežany
      • 2. místo - 2. VT FISAF Ostrava
      • 5. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav
      • 1. místo - 2. VT FISAF Praha
      • 4. místo - 2. VT FISAF Mladá Boleslav

        Cvičení podle lektora

        Každý soutěží ve své věkové kategorii.