Sezóna 2020-2021

FITNESS AEROBIK

DĚTI 3. vt

Eliška Sekerová, Eliška Ždímalová, Tereza Novotná, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová a Laura Smutná
Trenérky: Anna Sabolová a Marie Sabolová

  • 7. místo - Fisaf Pardubice
  • 6. místo - Fisaf Louny

KADET 2. vt

Sabina Houfková, Natálie Haltufová, Tereza Jiránková, Iva Ptáčníková, Nela Mrtková, Tereza Haláková a Nikola Kubešová
Trenérka: Anna Sabolová a Linda Dajčová (+ Mery)

  • 8. místo - Fisaf Pardubice
  • 9. místo - Fisaf Louny

JUNIOR 2. vt

Nela Houfková, Klára Jiránková, Kateřina Šustrová, Aneta Sekerová, Nela Ptáčníková a Tereza Kopecká
Trenérka: Linda Dajčová a Anna Sabolová

  • 5. místo - Fisaf Pardubice
  • 3. místo - Fisaf Louny

JUNIOR 3. vt

Gabriela Němcová, Eliška Krumlová, Adéla Mrázková, Aneta Široká, Ester Vidourková, Veronika Mrtková, Adéla Němcová a Lucie Boháčová
Trenérky: Lucie Pradáčová a Klára Břízová

  • 2. místo - Fisaf Pardubice
  • 2. místo - Fisaf Louny

SENIOR 2. vt

Marie Sabolová, Eliška Ledvinková, Karolína Kopecká, Dita Burianová, Natálie Koubková, Nela Ptáčníková
Trenérka: Linda Dajčová a Anna Sabolová

  • 1. místo - Fisaf Pardubice
  • 1. místo - Fisaf Louny

KOMERČNÍ AEROBIK

DĚTI

Kateřina Resslová, Sára Nováčková, Darja Secká, Tereza Němcová, Denisa Pelikánová, Anastázie Křivská, Lucie Kovalová, Nikol Šťastná, Hana Hausvaterová a Laura Nováčková
Trenérky: Klára Břízová a Tereza Musílková

KADET

Lucie Zborníková, Magdaléna Pekařová, Aneta Pelouchová, Simona Králová, Veronika Křivská, Sandra Hamederová, Ellen Široká, Simona Mrázková, Tereza Novotná, Tereza Dvořáková, Aneta Roubínková a Štěpánka Němcová
Trenérky: Klára Břízová a Tereza Musílková

Eliška Sekerová a Tereza Novotná

SPORTOVNÍ AEROBIK

DĚTI 3. vt

Eliška Sekerová a Tereza Novotná

Trenérky: Anna Sabolová a Eliška Ledvinková

  • 12. místo - Fisaf Louny

KADET 2. vt

Tereza Jiránková
Trenérky: Anna Sabolová a Dita Burianová

  • 37. místo - Fisaf Pardubice
  • 36. místo - Fisaf Louny

JUNIOR 2. vt

Aneta Sekerová a Tereza Kopecká
Trenérka: Anna Sabolová

  • 1. místo - Fisaf Pardubice
  • 10. místo - Fisaf Louny

SENIOR 2. vt

Denisa Vaňková
Trenérka: Anna Sabolová

  • 2. místo - Fisaf Pardubice
  • 1. místo - Fisaf Louny