Týmové soutěže

FITNESS AEROBIK

KADET 3. vt

Eliška Sekerová, Eliška Ždímalová, Tereza Novotná, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová a Laura Smutná
Trenérky: Marie Sabolová a Anna Sabolová

  • 3. místo - FISAF Mladá Boleslav 3. VT
  • 1. místo - BAT Jičín
  • 3. místo - FISAF Louny 3. VT
  • 1. místo - BAT Hradec Králové
  • 3. místo - Žij pohybem Praha, liga A
  • . místo - FISAF Pardubice 3.VT

KADET 2. vt

Natálie Haltufová, Tereza Jiránková, Iva Ptáčníková, Tereza Haláková a Veronika Křivská
Trenérka: Anna Sabolová (+ Mery a Denča)

  • 2. místo - BAT Jičín
  • 2. místo - BAT Hradec Králové
  • 4. místo - Žij pohybem Praha, liga A



JUNIOR 2. vt

Klára Jiránková, Kateřina Šustrová, Aneta Sekerová, Nela Ptáčníková a Tereza Kopecká
Trenérka: Linda Dajčová

  • 5. místo - FISAF Mladá Boleslav 2. VT
  • 2. místo - BAT Hradec Králové
  • 3. místo - FISAF Louny 2. VT
  • 2. místo - Žij pohybem Praha, liga B
  • . místo - FISAF Pardubice 2.VT

JUNIOR 3. vt

Gabriela Němcová, Aneta Široká, Veronika Mrtková, Adéla Němcová,  Lucie Boháčová a Adéla Mrázková
Trenérky: Lucie Pradáčová

  • 1. místo - FISAF Mladá Boleslav 3. VT
  • 2. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - FISAF Louny 3. VT
  • 3. místo - Žij pohybem Praha, liga B
  • . místo - FISAF Pardubice 3.VT

SENIOR 2. vt

Eliška Ledvinková, Karolína Kopecká, Dita Burianová, Natálie Koubková, Nela Ptáčníková
Trenérka: Linda Dajčová 

  • 1. místo - BAT Jičín
  • 1. místo - BAT Hradec Králové

KOMERČNÍ AEROBIK

DĚTI

Kateřina Resslová, Sára Nováčková, Darja Secká, Tereza Němcová, Denisa Pelikánová, Anastázie Křivská, Lucie Kovalová, Hana Hausvaterová a Laura Nováčková
Trenérky: Klára Břízová a Tereza Musílková

  • 4. místo - BAT Jičín
  • 3. místo - BAT Hradec Králové




SPORTOVNÍ AEROBIK

DĚTI ČMP (4.vt)

Nikol Šťastná
Trenérky: Denisa Vaňková a Anna Sabolová (+ Mery)

  • 2. místo - ČMP Poděbrady
  • 6. místo - ČMP Semily
  • 3. místo - ČMP Louny
  • 6. místo - finále ČMP Praha

DĚTI 3. vt

Silvie Tvrdíková
Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

  • 19. místo - FISAF Louny 3. VT
  • . místo - FISAF Pardubice 3.VT

Tereza Novotná
Trenérky: Anna Sabolová (+ Denča)

  • 11. místo - FISAF Mladá Boleslav 3. VT
  • 15. místo - FISAF Louny 3. VT
  • . místo - FISAF Pardubice 3.VT

KADET 3.vt

Eliška Sekerová a Jana Szturcová
Trenérky: Anna Sabolová a Denisa Vaňková

  • 9. místo - FISAF Louny 3. VT
  • . místo - FISAF Pardubice 3.VT

KADET 2. vt

Tereza Jiránková
Trenérka: Anna Sabolová 

  • 24. místo - FISAF Mladá Boleslav 2. VT
  • 16. místo - FISAF Louny 2.VT
  • . místo - FISAF Pardubice 2.VT

JUNIOR 2. vt

Aneta Sekerová a Tereza Kopecká
Trenérka: Anna Sabolová

  • 2. místo - FISAF Mladá Boleslav 2. VT
  • 6. místo - FISAF Louny 2. VT
  • . místo - FISAF Pardubice 2.VT

SENIOR 1. vt

Denisa Vaňková
Trenérka: Anna Sabolová

  • 6. místo - FISAF Plzeň 1.VT
  • 9. místo - MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2021 
  • 12. místo - FISAF Ostrava 1.VT
  • . místo - FISAF České Budějovice 1.VT