Cvičení podle lektora

Děvčata cvičí ve svých věkových kategoriích. 

1. kategorie - mini děti

Laurinka Francová

  • 2. místo - BAT Kutná Hora
  • 3. místo - BAT Náchod
  • 3. místo - Top ten aerobic 
  • 5. místo - Hvězdičkový závod KH
  • 3. místo - Hvězdičkový závod KH

Nikolka Hanusová

  • finále - BAT Poděbrady

Esterka Melounová

  • 2. místo - BAT Poděbrady
  • 1. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 6. místo - BAT Kutná Hora
  • finále - BAT Náchod
  • 2. místo - Hvězdičkový závod KH

2. kategorie - děti

Nikolka Šťastná

  • 1. místo - BAT Poděbrady
  • 2. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 1. místo - BAT Kutná Hora
  • 1. místo - BAT Náchod
  • 1. místo - 3. Hvězdičkový závod KH
  • 1. místo - Top ten aerobic 
  • 1. místo - Liga KH
  • Top 10 - Fisaf Poděbrady
  • Top 10 - Fisaf Semily
  • 5. místo - Fisaf Louny
  • 1. místo - 1. Hvězdičkový závod KH
  • 1. místo - 2. Hvězdičkový závod KH
  • finále - MČR 2021, Fisaf

Lucinka Hanusová

  • základní kolo - BAT Poděbrady

Lucinka Kovalová

  • 2. místo - Velká cena Kutné Hory
  • 3. místo - 3. Hvězdičkový závod KH
  • 1. místo - Top ten aerobic 
  • 5. místo - Liga KH

Magdalénka Kolářová

  • finále - BAT Kutná Hora

Stázinka Křivská

  • 1. místo - BAT Náchod

3. kategorie - kadet

Terezka Novotná

  • 4. místo - BAT Poděbrady
  • 5. místo - BAT Kutná Hora
  • 2. místo - BAT Náchod
  • 4. místo - Fisaf Poděbrady
  • 3. místo - Fisaf Semily
  • 8. místo - MČR 2021, Fisaf

Janička Szturcová

  • 3. místo - Velká cena Kutné Hory
  • finále - 2. Hvězdičkový závod KH

Silvinka Tvrdíková

  • 6. místo - BAT Poděbrady
  • finále - Velká cena Kutné Hory
  • 6. místo - BAT Kutná Hora
  • finále - BAT Náchod
  • Top 10 - Fisaf Poděbrady
  • 6. místo - Fisaf Semily
  • 5. místo - 1. Hvězdičkový závod KH
  • finále - 2. Hvězdičkový závod KH
  • 10. místo - MČR 2021, Fisaf

Elinka Široká

  • finále - 2. Hvězdičkový závod KH

Dája Secká

  • finále - 2. Hvězdičkový závod KH

    Deniska Pelikánová
    • finále - 3. Hvězdičkový závod KH
    • 6. místo - 1. Hvězdičkový závod KH
    • 3. místo - 2. Hvězdičkový závod KH

    Kačka Resslová

    • finále - Velká cena Kutné Hory
    • 5. místo - 2. Hvězdičkový závod KH

    4. kategorie - junior

    Verča Křivská

    • finále - BAT Kutná Hora
    • finále - BAT Náchod
    • finale - Top ten aerobic 

    Terka Kopecká

    • finále - BAT Poděbrady
    • Top 11 - Fisaf Poděbrady

    Anet Široká

    • 9. místo - Liga KH
    • 1. místo - 2. Hvězdičkový závod KH

    Simča Mrázková

    • základní kolo - BAT Poděbrady
    • finále - Velká cena Kutné Hory
    • 10. místo - Liga KH
    • finále - 1. Hvězdičkový závod KH
    • 2. místo - 2. Hvězdičkový závod KH

    Adél Mrázková

    • 2. místo - 1. Hvězdičkový závod KH
    • 3. místo - 2. Hvězdičkový závod KH

    5. kategorie - senior

      Denča Vaňková

      • 8.-16. místo - Fisaf Poděbrady
      • 7. místo - Fisaf Semily

      Anička Sabolová

      • 4. místo - BAT Kutná Hora