FITNESS AEROBIK

KADETKY

1. výkonností třída, 11-13 let

Tým: Eliška Sekerová, Tereza Novotná, Silvie Tvrdíková, Sára Pešková, Jana Szturcová, Laura Smutná, Denisa Pelikánová a Nikol Šťastná

Trenérky: Anna Sabolová, Marie Sabolová

JUNIORKY

1. výkonnostní třída, 14-17 let

Tým: Natálie Haltufová, Tereza Jiránková, Iva Ptáčníková, Tereza Haláková, Klára Jiránková, Aneta Sekerová a Tereza Kopecká

Trenérky: Anna Sabolová, Lucie Pradáčová

KADETKY

3. výkonnostní třída, 11-13 let

Tým: Sára Nováčková, Anastázie Křivská, Lucie Kovalová, Hana Hausvaterová, Laura Nováčková a Kateřina Ondráková

Trenérky: Tereza Musílková, Klára Břízová

JUNIORKY

3. výkonnostní třída, 14-17 let

Tým: Simona Králová, Aneta Pelouchová, Elen Široká, Simona Mrázková, Kateřina Resslová, Julie Šmídová

Trenérky: Tereza Musílková, Klára Břízová

DĚTI

3. výkonnostní třída, 8-10 let

Tým: Vanesa Průšová, Laura Francová, Natálie Chromá, Jasmína Bačkovská, Nikol Eisová, Magdaléna Kolářová a Karolína Hořínková

Trenérky: Anna Sabolová, (Marie Sabolová)

ZÁVODNÍ PŘÍPRAVKA

Tým: Linda Součková, Amálie Chromá, Lucie Güldnerová, Eliška Mašková, Emma Urbanová, Emma Kaderková a Gabriela Pithartová 

Trenérka: Anna Sabolová, Adéla Němcová, Tereza Kopecká

SPORTOVNÍ AEROBIK

NIKOL ŠŤASTNÁ

1. výkonnostní třída

11-12 let

Trenérky: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

SILVIE TVRDÍKOVÁ

1. výkonnostní třída

11-12 let

Trenérky: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

TEREZA NOVOTNÁ

1. výkonnostní třída

13-14 let

Trenérky: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

JANA SZTURCOVÁ

1. výkonnostní třída

13-14 let

Trenérky: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

J. SZTURCOVÁ a ELIŠKA SEKEROVÁ

1. výkonnostní třída

13-14 let

Trenérky: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

TEREZA JIRÁNKOVÁ 

1. výkonnostní třída

15-17 let

Trenérka: Anna Sabolová

TEREZA JIRÁNKOVÁ a TEREZA KOPECKÁ

1. výkonnostní třída

15-17 let

Trenérka: Anna Sabolová

DENISA PELIKÁNOVÁ

2. výkonnostní třída

13-14 let

Trenérka: Anna Sabolová, Denisa Vaňková

ZÁVODNÍ PŘÍPRAVKA - SPORŤÁČEK

NATÁLIE CHROMÁ, VANESA PRŮŠOVÁ, LAURA FRANCOVÁ
3. výkonnostní třída
8-10 let

Trenérka: Denisa Vaňková, (Anna Sabolová)