Cvičení podle lektora

Děvčata cvičí ve svých věkových kategoriích.

Lucie Güldnerová

finále A - Tříkrálový aerobik Kutná Hora

finále - Bohemia aerobic tour Náchod

finále - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

finále - finále Top ten aerobic Kutná Hora

finále - Cvičíme pro radost Hlinsko

Eliška Mašková

- Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

Karolína Hořínková

- Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

Laura Francová

5. místo - Tříkrálový aerobik KH, skupina A

4. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

3. místo - finále Top ten aerobic Kutná Hora

3. místo - Top ten KH

Nikol Šťastná

1. místo - Tříkrálový aerobik KH, skupina A

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

7. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

6. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

1. místo - FINÁLE Bohemia aerobic tour Náchod

4. místo - SAMC České Budějovice

2. místo - SAMC Jindřichův Hradec

1. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

7. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

6. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

1. místo - finále Top ten aerobic Kutná Hora

1. místo - Top ten KH

9. místo - SAMC Ostrava

1. místo - SAMC Železný Brod

4. místo - SAMC Železný Brod, step

2. místo - SAMC Blansko

3. místo - Cvičíme pro radost Hlinsko

3. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

2. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

Kateřina Resslová

finále B - Tříkrálový aerobik Kutná Hora

finále - FINÁLE Bohemia aerobic tour Náchod

finále A - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

finále A - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

Denisa Vaňková

finále - Cvičíme pro radost Hlinsko

Denisa Vaňková

finále - Cvičíme pro radost Hlinsko

Tereza Jiránková

finále - Cvičíme pro radost Hlinsko

Linda Hamederová

5. místo - Tříkrálový aerobik KH, skupina A

Silvie Tvrdíková

finále A - Tříkrálový aerobik Kutná Hora

7. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

6. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

2. místo - SAMC České Budějovice

4. místo - SAMC Jindřichův Hradec

5. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

4. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

6. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

5. místo - finále Top ten aerobic Kutná Hora

4. místo - Top ten KH

2. místo - SAMC Ostrava

4. místo - SAMC Železný Brod, aerobik

3. místo - SAMC Železný Brod, step

6. místo - SAMC Blansko

2. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Step

7. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

Denisa Pelikánová

finále B - Tříkrálový aerobik Kutná Hora

6. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

finále - SAMC Jindřichův Hradec

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

finále - finále Top ten aerobic Kutná Hora

4. místo - SAMC Ostrava

5. místo - SAMC Železný Brod

7. místo - SAMC Blansko

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

Jana Szturcová

4. místo - Tříkrálový aerobik Kutná Hora, skupina A

4. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

2. místo - FINÁLE Bohemia aerobic tour Náchod

2. místo - LIGA Bohemia aerobic tour 2024

3. místo - SAMC České Budějovice

3. místo - SAMC Jindřichův Hradec

2. místo - Hvězdičkový aerobik KH, skupina A

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik

finále - Aerobic & Dance League, kategorie Dance

1. místo - finále Top ten aerobic Kutná Hora

2. místo - Top ten KH

5. místo - SAMC Ostrava

2. místo - SAMC Železný Brod

2. místo - SAMC Blansko

1. místo - Aerobic & Dance League, kategorie Aerobik