13 medailí za 3 dny!

08.05.2017

Pardubice, Chotěboř, Hradec Králové...

V sobotu se Děti ráje vydaly na závody do Pradubic, na Perníkovou kopretinu. Závody se holkám moc líbily a po povedené sestavě si odvezly 5. místo. :-)

V neděli náš klub pořádal Aerobic cup 2017 - dopoledne cvičení podle lektora a odpoledne soutěž v týmech a jednotlivcích v komerčním, sportovním a basic sportovním aerobiku. V nejmladší kategorii Babies si stříbro odnesla již zkušenná Silvinka Tvrdíková a bronz Viktorka Málková, která byla na svých prvních závodech! :-) Čtvrtá skončila Sárinka Nováčková. V kategorii Mini jsme měli také medailistku a to Elišku Sekerovou, která vybojovala stříbro. Na 6. místě skončila Denča Musílková. V kategorii děti byla velmi úspěšná Terezka Kopecká, kerá skončila na 2. místě. V juniorkách byla na 6. místě Kája Kopecká. Odpoledne se naše sestavy basic sportovního aerobiku umístily dvakrát na prvním místě - trio Eliška Ledvinková, Kája Kopecká a Ditka Burianová a singlistka Denča Vaňková. Stříbro si vybojovala Anetka Sekerová. V komerčním aerobiku jsme měly tři zlaté a to Vítr, Jaro dělá pokusy a Vája Ziklová, která si dala sólo se sestavou Děti ráje.

Na státní svátek jsme se zúčastnili závodů Bohemia aerobic tour v Hradci Králové, kde jsme si vedli také skvěle! Tanec v dešti vybojoval krásné 4. místo, Batmanky získaly zlatou medaili! :-) Fitnessy předvedly skvělé výkony (pochvala obrovská!). Sugar si vybojoval stříbro a Madonny 4. místo. Odpoledne cvičily sestavy Děti ráje a Jaro dělá pokusy. Obě sestavy si odvezly také stříbrnou medaili.

VŠEM závodnicím a trenérkám moc gratulujeme a velké DÍK patří skvělým rodičům za podporu při závodech. :-)