Poslední závody sezóny pro 1.-3. VT

11.11.2021

České Budějovice - 1. výkonnostní třída

Poslední závod v ČB byl specifický tím, že se závodů zúčastnili i závodníci z Belgie. Denča měla tedy tu možnost poměřit síly i se závodníky z jiné země. :-) Umístila se na 12. místě, gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci v celé podzimní sezóně.

Pardubice - 2. a 3. výkonnostní třída

Pardubické závody byly velice úspěšně pro naše singlistky ve sportovním aerobiku. Silvinka na svých druhých závodech v životě vybojovala krásné 11. místo. Terezka Novotná se probojovala do finále, kde se mezi zkušenými závodníky vůbec neztratila a skončila na 7. místě. ve 2. výkonnostní třídě nám startovala Téra Jiránková, která od začátku sezóny proskákala výsledkovou listinou až do finálového kola! Na prvních závodech byla 24., na druhých 16. a v Pardubicích, na třetích závodech, se ve finále umístila na krásném 8. místě. Z fitness týmů jsme na závodech měly pouze jeden tým - juniorky "Skillet", které si ze závodů odvezly stříbrnou medaili a zakončily tak svoji úspěšnou medailovou sezónu. Holky si totiž z každého letošního závodu přivezly medaili.  <3 Skvělá práce!

Všem našim závodníkům přejeme hodně štěstí do příští sezóny. <3

Těchto závodů se bohužel z důvodu karantény nemohly zúčastnit naše dva fitness týmy a dvě dua sportovního aerobiku.

Sledujte nás na Instagramu, kde naleznete další fotky a dění přímo ze závodů. :-)