NAŠE ÚSPĚCHY

V lednu proběhly dva víkendové kempy v Poděbradech a Olomouci na kterých naše holky nechyběly! :-) Kempy byly pořádané významnými sportovci a trenéry hlavně českého aerobiku - Vohradská, Holubcová, Citová, Jiříková, Strakoš, Karlíková,... Na trénink však přijeli i belgičané Delmotte a Brande. Pro holky to byla obrovská zkušenost a zážitek. :-)

Do Českých Budějovic se 3. lednový víkend vypravila Nikol Šťastná, která se zde zúčastnila soutěžního aerobic master classu a vyhrála! :-) Moc gratulujeme.

První závody sezóny ve cvičení dle lektora proběhly minulý týden v Kutné Hoře. Holky sezónu zahájily na výbornou a přivezly do Chotěboře 4 medaile a další krásná umístění. Gratulujeme!

Finále - Pelikánová Denča, Kovalová Lucka, Szturcová Janča, Resslová Kačka

Holky se v den klubové akademie vydaly na další kolo BAT do Hradce Králové, odkud si přivezly krásná místečka. Gratulujeme! Jste skvělé, že jste si v tento den stihly ještě v dopoledních hodinách zazávodit. :-)

Další kolo cvičení dle lektora Bohemia aerobic tour se konalo v Jičíně. A jak jsme dopadly?

MČR SAMC 2022

30.10.2022

Na konci října se konalo v pražských Řepích MČR v soutěžním aerobic master classu (cvičení dle lektora). My jsme tam měly dvě reprezentantky v kategorii 8-10 let. Silvie Tvrdíková se umístila na 5. místě a Nikol Šťastná na děleném 7.-8. místě.

1. místo - Silvie Tvrdíková
2. místo - Nikol Šťastná
5. místo - Laura Francová
finále - Jana Szturcová, Eliška Sekerová, Denisa Pelikánová, Kateřina Resslová

3. místo - Nikolka Šťastná
4. místo - Silvinka Tvrdíková
finále - Deniska Pelikánová, Laurinka Francová

1. místo - Back in the game (Anička se svým pražským týmem) - senior fitness
2. místo - seniorky fitness
2. místo - juniorky fitness
15. místo - Terka Kopecká

Na začátku října se konal nejdůležitější závod sezóny - Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech pod hlavičkou Fisaf.cz. Reprezentovala nás seniorská závodnice Denisa Vaňková a Terka Jiránková, která dostala nominaci z druhé výkonnostní třídy a mohla si tak vyzkoušet atmosféru nejen 1. vt, ale hlavně tak velkolepého závodu. Denče i...

2. Hvězdičkový závod KH
HVĚZDIČKY
3. místo - Jana Szturcová
5. místo - Laura Francová
účast - Lucie Kovalová, Kateřina Resslová
HVĚZDY
3. místo - Nikol Šťastná
4. místo - Silvie Tvrdíková
5. místo - Ester Melounová
finále - Denisa Pelikánová, Tereza Novotná