NAŠE ÚSPĚCHY

V sobotu jsme se zúčastnily Hvězdičkového aerobiku, ze kterého si nejvyšší příčku ve skupině A (nejlepší skupina) vybojovala Terka Kopecká. Ve skupině B skončila na 2. místě Maruška Sabolová a Eliška Jirglová. V neděli jsme byly na soutěži Velké ceny Kutné Hory, kde nejvyšší příčku vybojovaly kadestké a juniorské trio ve sportovním aerobiku, Linda...

5. místo - Terka Novotná
6. místo - Terka Kopecká
finále - Silvinka Tvrdíková, Viktorka Málková, Anet Sekerová, Terka Hýblová, Nikča Sekerová, Lucka Matýsková,
základní kolo - Anetka Pelouchová, Eliška Sekerová, Denča Musílková

2. místo - Simča Musílková - B
3. místo - Nikča Kubešová - B
3. místo - Kačka Šustrová - B

4. místo - Eliška Sekerová - A
4. místo - Nela Ptáčníková - B
5. místo - Nikča Sekerová - A
5. místo - Verča Mrtková - B

1. místo - Terezka Novotná
1. místo - Sandra Hamederová
2. místo - Sylvinka Tvrdíková
2. místo - Terka Hýblová - B

4. místo - Terka Škarydová - B

V sobotu, 18. 11., se konalo 4. kolo BAT cvičení podle lektora v Jičíně. Náš klub zde měl několik zástupkyň, kterési vedly skvěle a umístily se takto:

Z poslendích závodů 3. výkonnostní třídy pro sezónu 2017 vezeme ZLATO a STŘÍBRO! Holkám moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v nové sezóně, na kterou se už pečlivě připravují. :-)

V sobotu se naše juniorské sporťačky zúčastily závodů 3. VT v Praze. Závod dopadl nad naše očekávání! Trio ve složení Eliška Ledvinková, Ditka Burianová a Kája Kopecká vybojovaly zlatou medaili a Denča se umístila na krásném 7. místě! Holkám moc gratulujeme a držíme pěsti na další závody. :-)

1. místo - Terka Kopecká
2. místo - Silvinka Tvrdíková

4. místo - Terezka Novotná
6. místo - Sárinka Nováčková
postup do finále: Viktorka Málková, Eliška Sekerová, Nikča Sekerová, Anetka Sekerová, Denča Musílková
základní kolo: Aneta Pelouchová, Ivča Ptáčníková, Naty Pálková, Nikča Pálková, Nelča Ptáčníková, Simča Musílková

V sobotu se náš nejstarší tým juniorek zúčastnil Mistrovství České republiky v ATS. Holky zajely nekrásnější sestavu sezóny a obsadily 5. místo a my jim gratulujeme k výkonu. :*

V sobotu 10. června se uskutenčilo Celorepublikové finále Mistry s Mistry, kterého se zúčastnila naše singlistka Denča Vaňková a tým Tanec v dešti. Denča vybojovala krásné páté místo a Tanec v dešti skončil šestý. Všem moc gratulujeme! :-)

V sobotu, 3, června, se naše fitnessové týmy vypravily bojovat do Mladé Boleslavy na soutěž III. výkonnostní třídy. Ráno závodil tým Sugar, který v oslabení (posíláme pozdravy Elišce do nemocnice :*) porazil 11 soupeřu a vybojoval krásnou ZLATOU medaili! Odpolende závodil náš starší tým - Madonnky. Holky se mezi silnými soupeři rozhodně...

Překvapení obrovské!
Naše fitnessy vybojovaly v Brně na závodech třetí výkonnostní třídy medaile! Sugar v konkurenci 9 týmů obsadil 3. příčku a Madonny v konkurenci 6 týmů skončily na 2. místě!

V sobotu, 26. května se konalo finálové kolo Bohemia aerobik tour, kterého se zúčastnily dva naše týmy komerčního aerobiku. Tanec v dešti skončil na 4. místě a holky se sestavou Děti ráje si na krku STŘÍBRO! Moc gratulujeme k postupu do Velkého finále i ke krásným umístěním! :-)